- Начало /
- Портфейли /
- ДАМСКИ ПОРТФЕЙЛИ /
- ДАМСКИ ПОРТФЕЙЛ ОТ ЕСТЕСТВЕНА КОЖА МОДЕЛ WW NERO
ДАМСКИ ПОРТФЕЙЛ ОТ ЕСТЕСТВЕНА КОЖА МОДЕЛ WW NERO
22,96 €
/44,91 лв.
- Марка: NICKELS
В наличност
| Външна част: | Естествена кожа |
| Вътрешна част: | Естествена кожа/ текстил |
| Височина: | 9 см |
| Широчина: | 17 см |
| Брой отделения: | 5 |
| Брой отделения за монети: | 3 |
| Брой отделения за карти: | 8 |
| Закопчаване: | Копче |
| Цвят: | Черен |
| Външна част: | Естествена кожа |
| Вътрешна част: | Естествена кожа/ текстил |
| Височина: | 9 см |
| Широчина: | 17 см |
| Брой отделения: | 5 |
| Брой отделения за монети: | 3 |
| Брой отделения за карти: | 8 |
| Закопчаване: | Копче |
| Цвят: | Черен |
Подобни продукти
Ограничена наличност
Ограничена наличност
Ограничена наличност