МЪЖКИ ПОРТФЕЙЛ ОТ ЕСТЕСТВЕНА КОЖА МОДЕЛ MW 101 NERO
23,47 €
/45,90 лв.
- Марка: NICKELS
В наличност
| Външна част: | Естествена кожа |
| Вътрешна част: | Естествена кожа/ текстил |
| Височина: | 9 см |
| Широчина: | 11 см |
| Брой отделения: | 2 |
| Брой отделения за монети: | 2 |
| Брой отделения за карти: | 5 |
| Закопчаване: | Копче |
| Цвят: | Черен |
| Външна част: | Естествена кожа |
| Вътрешна част: | Естествена кожа/ текстил |
| Височина: | 9 см |
| Широчина: | 11 см |
| Брой отделения: | 2 |
| Брой отделения за монети: | 2 |
| Брой отделения за карти: | 5 |
| Закопчаване: | Копче |
| Цвят: | Черен |