МЪЖКИ ПОРТФЕЙЛ ОТ ЕСТЕСТВЕНА КОЖА МОДЕЛ MW 01 NERO
20,40 €
/39,90 лв.
- Марка: NICKELS
В наличност
| Външна част: | Естествена кожа |
| Вътрешна част: | Естествена кожа/ текстил |
| Височина: | 10 см |
| Широчина: | 12 см |
| Брой отделения за банкноти: | 2 |
| Брой отделения за монети: | 0 |
| Брой отделения за карти: | 18 |
| Закопчаване: | Без копче |
| Цвят: | Черен |
| Външна част: | Естествена кожа |
| Вътрешна част: | Естествена кожа/ текстил |
| Височина: | 10 см |
| Широчина: | 12 см |
| Брой отделения за банкноти: | 2 |
| Брой отделения за монети: | 0 |
| Брой отделения за карти: | 18 |
| Закопчаване: | Без копче |
| Цвят: | Черен |