МЪЖКИ ПОРТФЕЙЛ ОТ ЕСТЕСТВЕНА КОЖА МОДЕЛ 202 DARK BLUE
18,36 €
/35,91 лв.
- Марка: NICKELS
В наличност
| Външна част: | Естествена кожа |
| Вътрешна част: | Естествена кожа/ текстил |
| Височина: | 10 см |
| Широчина: | 12 см |
| Брой отделения за банкноти: | 2 |
| Брой отделения за монети: | 2 |
| Брой отделения за карти: | 11 |
| Закопчаване: | Без копче |
| Цвят: | Тъмно син |
| Външна част: | Естествена кожа |
| Вътрешна част: | Естествена кожа/ текстил |
| Височина: | 10 см |
| Широчина: | 12 см |
| Брой отделения за банкноти: | 2 |
| Брой отделения за монети: | 2 |
| Брой отделения за карти: | 11 |
| Закопчаване: | Без копче |
| Цвят: | Тъмно син |