МЪЖКИ ПОРТФЕЙЛ ОТ ЕСТЕСТВЕНА КОЖА МОДЕЛ 8868
21,42 €
/41,89 лв.
- Марка: NICKELS
- Кат. номер: 8868
В наличност
| Външна част: | Естествена кожа |
| Вътрешна част: | Естествена кожа/ текстил |
| Височина: | 10 см |
| Широчина: | 11.5 см |
| Брой отделения за банкноти: | 2 |
| Брой отделения за монети: | 1 |
| Брой отделения за карти: | 7 |
| Закопчаване: | С копче |
| Цвят: | Кафяв |
| Външна част: | Естествена кожа |
| Вътрешна част: | Естествена кожа/ текстил |
| Височина: | 10 см |
| Широчина: | 11.5 см |
| Брой отделения за банкноти: | 2 |
| Брой отделения за монети: | 1 |
| Брой отделения за карти: | 7 |
| Закопчаване: | С копче |
| Цвят: | Кафяв |